NOWY ROK PRZEDSZKOLNY 2022/2023

NOWY ROK PRZEDSZKOLNY 2022/2023: Obraz nr 1

Rozpoczęliśmy nowy rok przedszkolny, w którym mamy zaplanowane wspaniałe zabawy, warsztaty, wycieczki. Mamy nadzieję, że zdrowie wszystkim dopisze i nasze plany się ziszczą.
Nie mogliśmy się już doczekać przedszkola. Po powrocie z wakacji czekało na nas kilka zmian.
Do przedszkola zawitało 24 nowych dzieci do grupy pod nazwą ZUCHY. Życzymy im samych radosnych chwil w naszym towarzystwie!
Skarby podrosły i są teraz średniakami. Odkrywcy otrzymali tytuł starszaków i są z tego bardzo dumni.

Od samego progu przywitało dzieci pięknie wymalowane przedszkole, a w salach nowe dywany i wymalowane ściany.
Dzieci z grupy średniaków i starszaków same nakładają sobie posiłki.
Mimo tak wielu zmian, niezmienne pozostało jedno - atmosfera, dlatego wszystkie dzieci chętnie wróciły po wakacjach, by zdobywać wiedzę i świetnie się tutaj bawić.

Wszystkim rozpoczynającym rok szkolny i przedszkolny życzymy mnóstwo sukcesów i dużo radości.