Grupy

W naszej placówce działają trzy grupy przedszkolne, w których dzieci podzielone są ze względu na wiek.

Skarby

Jesteśmy w przedszkolu najstarsi. Nasza grupa składa się z 24 dzieci (15 ślicznych dziewczynek i 9 rozbrykanych chłopców) oraz dwóch Pań - Weroniki i Gabrysi. Bardzo lubimy przebywać w przedszkolu, dlatego chętnie tu przychodzimy i niechętnie z niego wychodzimy.

W przedszkolu utrwalamy poznane wiadomości, ale uczymy się też nowych rzeczy. Poznajemy litery i cyfry. Świetnie idzie nam nauka czytania, pisania i liczenia. Staramy się już samodzielnie rozwiązywać konflikty. Nasze Panie bardzo się o nas troszczą i dbają, by niczego nam nie brakowało oraz byśmy czuli się jak w domu. Nasza grupa jest wesoła, rozbiegana i głośna, ale potrafimy też (jeśli trzeba) zachować ciszę, zwłaszcza kiedy nasi młodsi koledzy odpoczywają na drzemce poobiedniej. Nasza grupa jest niezwykle drogocenna, w końcu same w niej SKARBY!

Skarby
Zuchy

W naszej grupie jest 24 średniaków. Naszą grupę prowadzą Pani Monika i Pani Renia.

Kropelki

Jesteśmy najmłodszą grupą, w której są 22 Kropelki. Naszą grupę prowadzą s. Basia i s. Asia.

Kropelki