Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2024/2025

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2024/2025: Obraz nr 1

W roku szkolnym 2024/2025 w Przedszkolu będą funkcjonowały 3 oddziały przedszkolne liczące do 25 wychowanków.

Planowana wysokość czesnego w roku szkolnym 2024/2025:

• opłata stała 250 zł/msc,
  • dzienna stawka żywieniowa 16,00zł

Planowane zajęcia dodatkowe: religia, j. angielski, rytmika, piłka, taniec oraz inne zajęcia okolicznościowe

Opłaty za przedszkole mogą ulec zmianie.

Harmonogram rekrutacji do Przedszkola na rok szkolny 2024/2025

DZIECI NOWE

• W dniach od 1 do 9 lutego 2024r., należy pobrać ze strony internetowej lub w Przedszkolu Kartę Zgłoszenia dziecka.
  • Rodzice dzieci, które po raz pierwszy będą uczęszczać do przedszkola, przynoszą wypełnioną Kartę Zgłoszenia i oddają ją Siostrze Dyrektor w godzinach 7.:30-17:00
  • Dzieci są zakwalifikowane do przedszkola po podjęciu pozytywnej decyzji przez Dyrektora, a w przypadku większej liczby zgłoszeń niż liczba wolnych miejsc - przez Komisję Rekrutacyjną.
  • Nie ma znaczenia kolejności oddawanych Kart Zgłoszeń!
  • Wyniki rekrutacji zostaną wywieszone na drzwiach wejściowych 14 lutego 2025r. w postaci listy z imieniem i nazwiskiem dziecka.
  • Regulamin Rekrutacji znajduje się w Statucie Przedszkola (w zakładce - Strefa Rodzica - dokumenty)

DZIECI UCZĘSZCZAJĄCE

• Rodzice dzieci uczęszczających już do przedszkola wypełniają deklarację kontynuacji i zostawiają u nauczycielek grup w terminie do 02 lutego 2024r.
  • Deklaracje kontynuacji będą dostępne w przedszkolu.